Get Adobe Flash player

ROCZNIK 2007 – BAWI NAS PIŁKA

W dniu 30.09.2017 r. ( sobota) na Krapkowickim Orliku odbędzie się turniej z cyklu BAWI NAS PIŁKA!

Tym razem rywalizowac będa zawodnicy orlików z rocznika 2007!

Rozpoczęcie godz. 9.00

Zbiórka godz. 8.30

Na turniej powołana jest cała kadra rocznika 2007!

bawinaspilka

PUCHAR TYMBARKU Z PODWÓRKA NA STADION rocznik 2010

W związku ze zbliżającym sie końcem terminu zgłoszeń do kolejnej edycji turnieju o puchar tymbarka prosimy, aby rodzice chłopców z rocznika 2010 zgłosili sie do trenera Adam w celu oderbarnia odpwiednich formularzy zgłodzeń zawodników. Termin do 6 października.

ROCZNIK 2009 – zmiana miejsca zajęć!

W dniu dzisiejszym tj. 26.09.2017 r. (wtorek) trening odbędzie się w godzinach od 16.30 – do 17.45 na ORLIKU w Krapkowicach!!

Powodem zmiany miejsca zajęć, jest zły stan boiska w Żywocicach!

BAWI NAS PIŁKA – rocznik 2009

W dniu 24.09.2017 r . (niedziela) o godz. 9.00 na Krapkowickim Orliku odbędzie się II edycja turnieju pn. "BAWI NAS PIŁKA"

Na turniej powołana jest cała kadra rocznika 2009!

Zbiórka 8.30!

ZAPRASZAMY

BAWI NAS PIŁKA – rocznik 2007

W dniu 23.09.2017 r . (sobota) o godz. 9.00 na Krapkowickim Orliku odbędzie się I edycja turnieju pn. "BAWI NAS PIŁKA"

Na turniej powołana jest cała kadra rocznika 2007!

Zbiórka 8.30!

ZAPRASZAMY

ROCZNIK 2009 – podział na grupy

Od dnia dzisiejszego tj. 21.09.2017 r. (czwartek) następuje podział na grupy!!

Przypominam, iż trening wtorkowy (stadion w Żywocicach) przeprowadzony jest dla obu grup jednocześnie – godz. 16.30!

Trening czwartkowy odbywa się już z podziałem na grupy!

Gr I  godz. 16.30 – 17.45

  1. Musiał Filip
  2. Ćwirko Dominik
  3. Staszewski Michał
  4. Drost Konrad
  5. Stegliński Wojtek
  6. Wilk Jakub
  7. Baron Jan
  8. Prusko Jakub
  9. Kłoś Florian
  10. Wytulani Adam
  11. Nowy zawodnik
  12. Nowy zawodnik

GR II   godz. 17.45 – 19.00

  1. Gromala Bartek
  2. Dragun Filip
  3. Kucharczyk Franciszek
  4. Swierzy Stefan
  5. Galant Kacper
  6. Los Borys
  7. Kipka Filip
  8. Gaik Mateusz
  9. Siwoń Eryk
  10. Weihs Elias
  11. Jakubiak Daniel
  12. Serkis Przemek

W/w podział będzie obowiązywał do 30 listopada 2017 r. Co 3 miesiące będzie przeprowadzana weryfikacja grup!

 

Rocznik 2008-podział na grupy

Grupa 1 godz. 16:30 

1.Piasecki Kacper  2.Witt Dominik  3.Traczyński Oskar  4.Głogiewicz Liliana  5.Nagada Kamil  6.Słoński Leon  7.Marcinek Lena  8.Łoś Wojciech

9.Woszczyna Kamil  10.Chudala Olivier  11.Szozda Filip  12.Szlotawa Łukasz  13.Piechota Grzegorz  14.Osiewacz Jakub.

Grupa 2 godz. 17.45

1.Jochymek Kamil  2.Nagaba Michał  3.Ćwirko michał  4.Szumilas Jacek  5.Miś Dominik  6.Gołaś Jakub  7.Orzechowski Piotr  8.Kameduła Miłosz 

9.Szlachta Mateusz  10.Szalecki Kamil  11.Żmuda Marek  12.Klisch Jakub  13.Bień Jakub  14. Warzecha Michał  15.Ochman Rafał.

 

Podział grup obowiazuje od piatkowego treningu (22.09.2017). Bardzo prosze o zastosowanie się do wyżej wymienionych grup oraz prosiłbym każdego z rodziców o wysłanie smsa nowemu trenerowi z podpisem. Filip Szampera – 692 156 772.

PILNE! Zmiany w środowym treningu grup tr. Sebastiana

W związku z obowiązkami zawodowymi trenera Sebastiana, środowy trening (13.09) odbędzie się wyjątkowo dla obu grup jednocześnie. Zarówno grupa z rocznika 2011 a także z roczników 2012/2013 rozpoczną zajęcia o godzinie 17.45 na Orliku.