Get Adobe Flash player

Liga Halowa Delfina w Krapkowicach – zakończona

Przez ostatnie dwa miesiące drużyna Spiders II Krapkowice rywalizowała ze swoimi rówieśnikami w drugiej lidze Halowej Ligi Delfina w Krapkowicach. W każdą sobotę rozgrywano dwumecz z jedną z siedmiu drużyn z naszego regionu. Był to czas, kiedy chwile radości po zwycięskich meczach przeplatały się z chwilami smutku po porażkach i niepowodzeniach. Jednak na koniec można być zadowolonym z osiągniętego wyniku i gry zespołu. Rywalizacja ligowa sprawiała, że nikt nie odpuszczał, a każdy z zawodników wkładał całe „serce” w grę. Z pewnością była to świetna lekcja dla całej drużyny, która z każdym meczem grała coraz odważniej i skuteczniej.

Ostania sobota rywalizacji to puchar ligi, w którym drużyna Spiders II zmierzyła się pierwszoligowcem z Tarnowa Opolskiego. Pomimo, bardzo dobrej gry i stworzeniu wielu dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, nie udało się awansować dalej. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a w rzutach karnych lepsi okazali się tarnowianie.

Ostatecznie czwarte miejsce, 23 zdobyte punkty, 39 bramek strzelonych, 35 straconych i indywidualna nagroda dla naszego bramkarza Markusa Pampuch. Gratulacje!

Dryżyna grała w składzie: Markus Pampuch (br.), Mateusz Cieślik (br.), Damian Galant, Bartek Hulin, Dominik Jachimowski, Artur Sdzuj, Sebastian Smolarz, Daniel Szenawa, Erik Kostka, Łukasz Bracki, Alex Nyga i Szymon Dżugaj.

Wyniki poszczególnych spotkań:

UKS Spiders II Krapkowice – Odra Kędzierzyn K. 1:1 i 4:2

UKS Spiders II Krapkowice – LKS VICTORIA Żyrowa 2:2 i 2:3

UKS Spiders II Krapkowice – Fortuna Głogówek 4:1 i 0:8

UKS Spiders II Krapkowice – AP Otmęt Krapkowice 4:1 i 6:3

UKS Spiders II Krapkowice – Strikers Mechnice 0:1 i 3:5

UKS Spiders II Krapkowice – Chemik Kędzierzyn K. 2:1 i 2:3

UKS Spiders II Krapkowice – KS Cisowa Kędzierzyn K. 5:1 i 4:3

O