Get Adobe Flash player

KRÓTKIE PODSUMOWANIE I ZAKOŃCZENIE SEZONU 2016/2017

Zakończenie sezonu UKS SPIDERS KRAPKOWICE w Porcie Marina

Spidersi piknikiem w porcie „Marina” zakończyli sezon 2016/2017! Przy ognisku, kiełbasce, muzyce
i w miłym towarzystwie podsumowaliśmy mijający sezon, zarówno piłkarski jak i pływacki. Był to bardzo udany okres, w którym nasi zawodnicy odnosili wiele sukcesów zarówno tych drużynowych jak
i indywidualnych.

Klub rozwija się pozyskując nowych sponsorów, zawodników, organizując imprezy turnieje oraz obozy sportowe dla swoich podopiecznych!

Kończący się sezon to również pożegnania! Zakończyli „pracę„ w Spidersach piłkarze rocznika 2004, którzy reprezentowali nasz klub w lidze młodzików gr 7, zajmując w silnej grupie V miejsce. Dziękujemy wszystkim chłopakom za godne reprezentowanie barw „Pająków” licząc na to, że już na zawsze pozostaną w sercach Spidersami! Na pamiątkę wszyscy zawodnicy otrzymali statuetki oraz kubki z logo UKS SPIDERS KRAPKOWICE.

Z tego miejsca chcemy podziękować absolutnie wszystkim osobom, firmom i instytucjom, które wspierały nas w codziennych zmaganiach. Szczególne podziękowania należą się:

UMiG KRAPKOWICE na czele z Panem Burmistrzem Krapkowic Andrzejem Kasiurą

STAROSTWU POWIATOWEMU na czele z Panem Starostą Krapkowickim  Maciejem Sonikiem

Firmą: LUXADA – firma przewozowa, DACH KLINKIER – materiały budowlane, usługi i sprzedaż, JAKO Polska – Krystian Golec, BANK SPÓŁDZIELCZY W KRAPKOWICACH, NAGABA – producent obuwia, HT GUM – serwis opon ( wszystkie te firmy wspierały nas w mijającym sezonie)

Jak zwykle wyjątkowe podziękowania należą się wyjątkowym rodzicom naszych zawodników, którzy jak zwykle wspierali swoje pociechy podczas turniejów, treningów, a także dopingowali je w sposób wyjątkowy! Dziękujemy Wam za zaufanie i za to, że jesteście z nami!

Jesteśmy pewni, że nadchodzący sezon 2017/2018 obfitował będzie tak jak miniony w wiele sukcesów, wzruszeń i pozytywnych emocji, zarówno w sekcji piłkarskiej jak i pływackiej!!!

DZIĘKUJEMY i do zobaczenia na boiskach i pływalniach w przyszłym sezonie!

Zarząd i trenerzy UKS Spiders Krapkowice!

20170623_173951[1]