Get Adobe Flash player

BOGATA OFERTA UKS SPIDERS KRAPKOWICE – WAKACJE 2019!

 

Obóz sportowy RUEDA 2019

Zapraszamy wszystkich zawodników UKS Spiders Krapkowice na obóz sportowy RUEDA 2019! Już po raz 5 nasi zawodnicy (najstarsi i najmłodsi) będą mogli skorzystać z gościnności ośrodka sportowo rekreacyjnego RUEDA w Januszkowicach, który zapewnia moc atrakcji!!!!

Obóz piłkarski będzie nie tylko okazją do podwyższenia umiejętności piłkarskich naszych podopiecznych, ale także do pracy nad aspektami wychowawczymi takimi jak samodzielność, zaradność, umiejętność poradzenia sobie w nowej sytuacji, nauka nowych zachowań, reakcja na nowe bodźce – podczas pobytu na obozie zawodnicy uczą się nie tylko nowych umiejętności "czysto" piłkarskich, ale przede wszystkim uczą radzenia sobie w codziennych sytuacjach wymagających choćby odrobinę własnego wysiłku bez pomocy osoby dorosłej.

"Obóz sportowy to także znakomita okazja do lekcji koleżeństwa, integracji, współpracy, życzliwości, a czasami również wytrwałości, hartu ducha, samodzielności i odporności." dr hab. prof. nadzw. Edward Wlazło, AWF we Wrocławiu.

DANA CUP 2019!

Dana Cup to trzeci co do wielkości piłkarski turniej młodzieżowy na świecie i największy turniej w Danii. Turniej rozgrywany jest cyklicznie od 1982 roku, a jego uczestnikami byli w przeszłości m.in.: Brian Laudrup, Peter Schmeichel czy Ze Roberto.

W trakcie turnieju całe miasteczko zamienia się w wielki piłkarski korowód uczestników z całego świata. Wszystkie zespoły mają zapewniony bezpłatny transport pomiędzy boiskami i miejscem zakwaterowania.

Piłkarskie święto dla zawodników i zawodniczek z całego świata!

Nie może nas tam zabraknąć!ITALIA CAMP – Riviera Adriatycka

W programie m.in. całodniowa wycieczka do słynnej na całym świecie Wenecji, wycieczka do Udinese wraz ze zwiedzaniem stadionu UDINESE CALCIO (12 Euro), zabawa w AQUA PARKU i wiele, wiele innych!

To wszystko czeka na uczestników obozu sportowo rekreacyjnego w słonecznej Italii!

Zapraszamy wszystkich zawodników i zawodniczki UKS Spiders Krapkowice wraz z rodzicami ( i nie tylko ) zarówno sekcji piłkarskiej jak i pływackiej na wspólną zabawę (zawodników na „ciężkie” treningi i mecze z włoskimi drużynami) i wypoczynek do Lignano Sabbiadoro.

Wszystkie informację znajda Państwo w załączonych linkach:

http://www.bkturismo.com/i…/oferta/italia_camp_lato_2019.pdf

https://www.youtube.com/watch?v=poV91AOXKDs&t

 

DANA CUP italia PLAKAT RUEDA