Get Adobe Flash player

VICTORIA ŻYROWA- UKS SPIDERS KRAPKOWICE

W poniedziałek 03.10.2016 o godz. 16.30 nasza drużyna rozegra kolejny mecz w lidze młodzików gr.7. Kadra powołana na mecz:

  1. BIELEC REMIGIUSZ      
  2. HEINZER GRACJAN        
  3. MUSZYŃSKI MICHAŁ   
  4. KOZIEŁ WOJCIECH  
  5. ZAGÓRSKI MIŁOSZ     
  6. GAJEWSKI KAMIL
  7. NAMYSŁO   KAMIL     
  8. GUTOWSKI MARCEL      
  9. THOMALLA LUKAS     
  10. WRÓBEL MAKSYMILIAN  
  11. ZAKRZEWSKI ALAN     
  12. KOLISKI BARTOSZ      
  13. KLUGE JUSTIN            
  14. JANICKI BARTOSZ      
  15. JURASZEK JAKUB      
  16. PRZYBYŁA DAWID      
  17. NOWAKOWSKI RZYSZTOF
  18. FLOREK KAMIL

ZBIÓRKA  NA PARKINGU PRZY LIDLU O GODZ.15.30 NA MECZ ZABIERAMY OBOWIĄZKOWO OBUWIE, OCHRANIACZE, STROJE MECZOWE ORAZ DOWÓD TOŻSAMOŚCI

Jeżeli z jakiegoś powodu któregoś  zawodników nie będzie na meczu prosimy o poinformowanie trenera Adama numer kontaktowy 500 561 867,

OPOLSKA LIGA ŻAKÓW 2007

 

II kolejka Opolskiej Ligi Żaków 2007

Tym razem nasi podopieczni udadzą się na mecz z drużyną LZS Stary Ujazd

Zbiórka godz. 9.30 na stadionie w Ujeździe

Stadion w Starym Ujeździe, ul. Sławięcicka 19

Zabieramy ze sobą dresy, ochraniacze

Kadra:

  1. Zastępa Paweł
  2. Wollny Alex
  3. Gruszka Natan
  4. Muszyński Łukasz
  5. Heinzer Seweryn
  6. Dżugaj Szymon
  7. Rigol Tomasz
  8. Kostka Erik
  9. Kubata Kacper
  10. Hulin Bartek
  11. Nyga Alex
  12. Trafalski Ireneusz                                                                                                                                                                                                                            

 

 

 

Polonia Gościęcin – UKS Spiders Krapkowice I

W poniedziałek 26.09.2016 o godz. 17.00 nasza drużyna rozegra kolejny mecz w lidze młodzików gr.7. Kadra powołana na mecz:

  1. BIELEC REMIGIUSZ      
  2. HEINZER GRACJAN        
  3. MUSZYŃSKI MICHAŁ   
  4. KOZIEŁ WOJCIECH  
  5. ZAGÓRSKI MIŁOSZ     
  6. GAJEWSKI KAMIL
  7. NAMYSŁO   KAMIL     
  8. OLBRICH PAWEŁ        
  9. THOMALLA LUKAS     
  10. WRÓBEL MAKSYMILIAN  
  11. ZAKRZEWSKI ALAN     
  12. KOLISKI BARTOSZ      
  13. KLUGE JUSTIN            
  14. JANICKI BARTOSZ      
  15. JURASZEK JAKUB      
  16. PRZYBYŁA DAWID      
  17. NOWAKOWSKI RZYSZTOF
  18. FLOREK KAMIL

ZBIÓRKA  NA PARKINGU PRZY LIDLU O GODZ.15.45 NA MECZ ZABIERAMY OBOWIĄZKOWO OBUWIE, OCHRANIACZE, STROJE MECZOWE ORAZ DOWÓD TOŻSAMOŚCI

Jeżeli z jakiegoś powodu któregoś  zawodników nie będzie na meczu prosimy o poinformowanie trenera Adama numer kontaktowy 500 561 867,

Opolska Liga Orlików i Żaków – sobotnie mecze roczników 2006 i 2007

W najbliższą sobotę, tj. 24.09 odbędą się mecze roczników 2006 i 2007 w ramach Opolskiej Ligi Orlików i Żaków. Na boisku trawiastym obok pływalni Delfin o godzinie 10.30 wystąpią zawodnicy z rocznika 2007, a o godzinie 11.30 zawodnicy z rocznika 2006. Przeciwnikiem obu drużyn Spidersów będą rówieśnicy z dryżyny Piasta Strzelce Opolskie. Poniżej przedstawiamy kadrę powołaną na mecz:

Rocznik 2007:

 

Rocznik 2006:

1) Fabian Pustułka

2) Jan Konsek

3) Dawid Kaczmarski

4) Michał Orłowski

5) Jan Bujak

6) Jakub Kowol

7) Maciej Bzdyk

8) Wiktor Górski

9) Ignacy Bujak

10) Olivier Grel

11) Brayan Iściński

Zbiórka na miejscu na 20 minut przed rozpoczęciem meczu. W razie nieobecności prosimy o informację trenerowi danego rocznika.

 

ZWYCIĘSTWO OKUPIONE KONTUZJĄ…

Drużyna UKS Spiders Krapkowice I pokonała w meczu 4 kolejki róweśników z Dziergowic 2-1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Remigiusz Bielec oraz Maksymilian Wróbel. Niestety w trakcie drugiej połowy spotkania doszło do poważnej jak sie później okazało kontuzji. Bramkarz Dawid Reinert podczas jednej z interwencji odbijając piłkę upadł na murawę wykręcając przy tym rękę tak nieszcześliwe że została ona złamana w dwóch miejscach. 

Dawidowi życzymy dużo zdrowia i jak najszybszego powrotu na boisko!

TRENING BRAMKARSKI

Informujemy, iż jutrzejszy trening bramkarski (20.09.2016 r. wtorek) z trenerm Wolnym odbędzie się na boisku w Żywocicach o godz. 17.00

Zapraszamy !

 

 

Opolska Liga Żaków 07

W dniu 18.09.2016 r. (niedziela) o godz. 10.00 odbędzie się na na Orliku w Krapkowicach I turniej  "OPOLSKIEJ  LIGI ŻAKÓW 07".

 W lidze udział wezmą następujące drużyny:

  1. Odra Opole
  2. FA Opole
  3. MKS Gogolin
  4. LZS Stary Ujazd
  5. Piast Strzelce Opolskie
  6. Spiders Krapkowice

TERMINY MECZÓW ROZGR. SYST. LIGOWYM:

Kolejka nr 1 24.09.2016 godz. 10.00
Spiders Krapkowice – Piast Strzelce Opolskie
Odra Opole – LZS Stary Ujazd
MKS Gogolin – Football Academy Opole

Kolejka nr 2 01 .10.2016 godz. 10.00
LZS Stary Ujazd – Spiders Krapkowice
PIAST STRZELCE OPOLSKIE – Football Academy Opole
MKS Gogolin – Odra Opole

Kolejka nr 3 09.10.2016 godz. 10.00
Spiders Krapkowice
- Football Academy Opole
MKS Gogolin – LZS Stary Ujazd
PIAST STRZELCE OPOLSKIE – Odra Opole

Kolejka nr 4 16.10.2016 godz. 10.00
Spiders Krapkowice – MKS Gogolin
Football Academy Opole – Odra Opole
LZS Stary Ujazd – PIAST STRZELCE OPOLSKIE

Kolejka nr 5 23.10.2016 godz. 10.00
Odra Opole – Spiders Krapkowice
MKS Gogolin – PIAST STRZELCE OPOLSKIE
LZS Stary Ujazd – Football Academy Opole

Czas gry 3 X 20 min. Drużyna wpisana jako pierwsza w rozpisce jest gospodarzem meczu.

TURNIEJ ZAKOŃCZENIOWY ROZGRYWKI OPOLSKIEJ  LIGI ŻAKÓW 07
ORGANIZATOR -PIAST STRZELCE OPOLSKIE   06.11.16 godz.10.00 (niedziela)

Kadra na Turniej w Krapkowicach :

  1. Heinzer Seweryn
  2. Muszyński Łukasz
  3. Pampuch Markus
  4. Gruszka Natan
  5. Nyga Alex
  6. Wronka Fabian
  7. Rigol Tomasz
  8. Galant Damian
  9. Jachimowski Dominik
  10. Kostka Erik
  11. Hulin Bartek
  12. Dżugaj Szymon                     

Zbiórka – 9.40

W kolejnych meczach ligowych uczestniczyć będą wszyscy zawodnicy roczika 2007!

W razie nieobecności prosimy o wiadomośc telefoniczną !

W sobotę turniej dla rocznika 2006

W najbliższą sobotę, tj. 17.09 w Głogówku odbędzie się turniej dla chłopców z rocznika 2006. Poniżej znajduje się kadra powołana na turniej:

1) Jakub Kowol

2) Maciej Bzdyk

3) Michał Orłowski

4) Dawid Kaczmarski

5) Dawid Konowalik

6) Olivier Grel

7) Fabian Pustułka

8) Ignacy Bujak

9) Krzysztof Armanowski

10) Brayan Iściński

11) Pascal Pers

Turniej odbędzie się na Stadionie Miejskim w Głogówku (ul. Damrota 12). Rozpoczęcie turnieju nastąpi o godz. 10.00. Zbiórka na miejscu o godzinie 9.30. W razie nieobecności prosimy o informację telefoniczną lub na treningu.