Get Adobe Flash player

TURNIEJ 2008 W KĘDZIERZYNIE – relacja

img-20161203-wa0000img-20161203-wa0005

 

W sobotę grupa tr. Adriana wzięła udział w turnieju halowym organizowanym przez TS CHEMIK K – K. pod nazwą TURNIEJ MŁODYCH MISTRZÓW. Oprócz naszych małych Spidersów w zmaganiach wzięły udział cztery drużyny Chemika a także Polonia Biała, KS Cisowa i FA Zdzieszowice. Boiskowe zmagania małych piłkarzy stały na wysokim poziomie a amosfera w całej hali była bardzo miła i przyjazna. W tych okolicznościach bardzo dobrze odnalazła się nasza drużyna, która wygrała wszystkie swoje mecze tracąc w całym turnieju tylko jednego gola. Gra naszych chłopaków mogła się podobać a liczne pochwały z ust kibiców innych drużyn  bardzo cieszą.

Osobne pochwały należą się organizatorom za przygotowanie całej imprezy a trzeba nadmienić iż poczęstunek przygotowany dla zawodników i rodziców poprostu palce lizać.

SPIDERS wystąpił w składzie:

MAREK ŻMUDA, ALEKS WOLLNY, KUBA KLISCH, MICHAŁ WARZECHA, MATEUSZ SZLACHTA, JACEK SZUMILAS, DOMINIK MIŚ , KUBA GOŁAŚ, KUBA BIEŃ, MICHAŁ NAGABA.

SPIDERS – Chemik I                           4-0         Klisch x 2, Warzecha, Szumilas

SPIDERS – Chemik III                         4-0         Bień x 2, Klisch, Szumilas

SPIDERS – KS Cisowa                        3-0         Klisch x 2, Szlachta

SPIDERS – Polonia Biała                     2-0        Klisch, Nagaba

SPIDERS – FA Zdzieszowice               3-1        Bień x 2, Klisch

PEŁEN SUKCES W „TYMBARKU”

3f33ff89f57c33e69b8ea079e8104daad818cad0

W dniach 28.11 – 30.11.2016 r. odbyły się w hali im. W. Piechoty w Krapkowicach turnieje eliminacyjne na szczeblu powiatu z cyklu "Z PODWÓRKANA STADION O PUCHAR TYMBARKU"

Nasze zespoły spisały się rewelacyjnie wygrywając we wszystkich kategoriach wiekowych i w komplecie bedą reprezentowały nasz powiat w turnieju wojewódzkim!

Nasz powiat reprezentować będą :

Kategoia U-8

SPIDERS KRAPKOWICE

  1. Swierzy Stefan
  2. Los Borys
  3. Dragun Filip
  4. Galant Kacper
  5. Bień Filip
  6. Kucharczyk Franciszek
  7. Kipka Filip
  8. Siwoń Eryk
  9. Gromola Bartosz
  10. Gaik Mateusz

Kategoria U-10

 

SPIDERS PIĄTECZKA KRAPKOWICE

  1. Wolny Aleks
  2. Klisch Jakub
  3. Zastępa Paweł
  4. Galant Damian
  5. Gruszka Natan
  6. Nagaba Michał
  7. Nyga Alex
  8. Heinzer Seweryn
  9. Muszyński Łukasz
  10. Borysewicz Patryk

Katgoria U-12

 

SPIDERS KRAPKOWICE

  1. Szafrański Bartosz
  2. Cebula Paweł
  3. Pawłowski Igor
  4. Wollny Marco
  5. Wójcik Mateusz
  6. Jurczyk Milan
  7. Sulmiński Kacper
  8. Szczygielski Bartosz
  9. Kuzia Oliwier
  10. Polak Mateusz

Gratulujemy wszystkim naszym drużynom i zawodnikom,życząc kolejnych sukcesów w rywalizacji z najlepszymi szkołami i Uczniowskimi Klubami Sportowymi w województwie!

imag0077

INFORMACJA DLA WSZYSTKICH RODZICÓW!

Inormujemy, iż na stronie głównej pojawiły się zakładki wszystkich roczników ( 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011-2012).

W w/w zakładkach pojawiać się będą informację dotyczące konkretnych grup wiekowych takie jak:  godziny zajęć, terminy turniejów, składy na poszczególne turnieje, itp.

Informacja o treningach bramkarskich znajdiwać się będzie w zakładce treningi !

Pojawiła się również zakładka "SKLEPIK" na której można zapoznać się zmożliwym do nabycia  sprzętem sportowym  (i nie tylko) firmy JAKO !

 

Piątkowy trening rocznika 2011/2012

W związku z odbywającymi się na hali Publicznego Gimnazjum nr 2 zawodami MMA piątkowy (25.11) trening grupy trenera Sebastiana odbędzie sie na Orliku. Rozpoczęcie zajęć o godzinie 16.30.

TRENING GRUPY 2008

DZISIEJSZY TJ. 25.11. TRENING OBU GRUP 2008 TRENERA ADRIANA ODBĘDZIE SIĘ NA ORLIKU.

ZAJĘCIA ROZPOCZNĄ SIĘ O 16.15 I POTRWAJĄ DO 17.45.

ZMIANA  SPOWODOWANA JEST BRAKIEM HALI NA DZIŚ.

TYMBARK 2017

3f33ff89f57c33e69b8ea079e8104daad818cad0

Przedstawiamy terminarz oraz składy druzyn na turnieje eliminacyjne na szczeblu powiatu o puchar Tymbarku!

SPIDERS KRAPKOWICE U – 8 

28.11.2016 r. poniedziałek – godz. 9.00

Hala widowiskowo – sportowa im. W. Piechoty w Krapkowicach przy ul. Kilińskiego 3

  1. Staszewski Paweł
  2. Musiał Filip
  3. Weihs Elias
  4. Siekiera Dawid
  5. Drost Konrad
  6. Stegliński Wojciech
  7. Ćwirko Dominik
  8. Marcyniak Rafał
  9. Spiller Aleksander

SPIDERS KRAPKOWICE  U-8

  1. Swierzy Stefan
  2. Los Borys
  3. Dragun Filip
  4. Galant Kacper
  5. Bień Filip
  6. Kucharczyk Franciszek
  7. Kipka Filip
  8. Siwoń Eryk
  9. Gromola Bartosz
  10. Gaik Mateusz

 

SPIDERS KRAPKOWICE U-10

28.11.2016 r. poniedziałek –  godz. 11.00

Hala widowiskowo – sportowa im. W. Piechoty w Krapkowicach przy ul. Kilińskiego 3

  1. Wolny Aleks
  2. Klisch Jakub
  3. Zastępa Paweł
  4. Galant Damian
  5. Gruszka Natan
  6. Nagaba Michał
  7. Nyga Alex
  8. Heinzer Seweryn
  9. Muszyński Łukasz
  10. Borysewicz Patryk

SPIDERS KRAPKOWICE U-10

  1. Hulin Bartosz
  2. Pampuch Markus
  3. Dżugaj Szymon
  4. Wronka Fabian
  5. Jachimowski Dominik
  6. Kostka Erik
  7. Rigol Tomasz
  8. Kubata Kacper
  9. Trafalski Ireneusz
  10. Biemek Kamil

 

SPIDERS KRAPKOWICE U – 12

30.11.2016 r. środa –  godz. 9.00

Hala widowiskowo – sportowa im. W. Piechoty w Krapkowicach przy ul. Kilińskiego 3

  1. Szafrański Bartosz
  2. Cebula Paweł
  3. Pawłowski Igor
  4. Wollny Marco
  5. Wójcik Mateusz
  6. Jurczyk Milan
  7. Sulmiński Kacper
  8. Szczygielski Bartosz
  9. Kuzia Oliwier
  10. Polak Mateusz

W środę trening rocznika 2009

Progniemy poinformować, że trening rocznika 2009 w tym tygodniu wyjątkowo zostaje przeniesiony z czwartku na środę (23.11). Zmiana jest jednorazowa i spowodowana obowiązkami zawodowymi tr. Sebastiana.